O nas

Firma Contract Group Sp. z o.o. przedstawia Państwu kompleksowe usługi z branży izolacji przemysłowych, prefabrykacji oraz montażu konstrukcji stalowych. Jesteśmy obecni w przemyśle petrochemicznym, energetycznym oraz stoczniowym.

Staramy się stale rozwijać i ulepszać nasze działania co pozwala nam realizować projekty w kraju i za granicą. Nasi pracownicy legitymują się wieloletnim doświadczeniem w pracy na wyznaczonych stanowiskach oraz mają wysokie kwalifikacje zawodowe. 
Każdy z naszych pracowników posiada minimum 2 letnie doświadczenie praktyczne na wykonywanym stanowisku. Posiadamy zaplecze warsztatowe co umożliwia nam realizację szerokiego zakresu zleconych prac. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i pełne zaangażowanie w realizowane kontrakty. Usługi wykonujemy według określonych norm, przepisów i specyfikacji zleceniodawcy.

Jako kolejny etap naszego rozwoju stworzyliśmy Contract Group Technical Solutions oraz wprowadziliśmy usługi związane z Inspekcjami Technicznymi produktów w szerokim zakresie. Realizujemy zlecenia dotyczące Inspekcji materiałów oraz urządzeń z sektora morskiego oraz petrochemicznego. Prowadzimy prace w zakresie kontroli procesu produkcji na każdym etapie. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści legitymujący się dyplomami wyższych uczelni technicznych.

Zaufali nam